Pravidla se musí dodržovat.

A v gastronomii dvakrát tolik. Dnes bychom Vám rádi něco málo řekli, jak důležitý je nerezový regál v gastronomii. Všichni víme, že požadavky hygieny jsou v gastronomických podnicích naprosto nekompromisně stanoveny. Nerezové stoly jsou prvkem, který nesmí chybět v naší kuchyni a musí splňovat veškeré podmínky. Je to takový prvek, na kterém můžeme uchovávat naše potřeby, potraviny, příslušenství. Nerezové regály a stoly jsou vyrobeny z vysoce kvalitní potravinářské oceli a tyto stoly splňují veškeré požadavky gastronomického podniku. I přesto doporučujeme znát všechny předpisy, které jsou potřebné k vedení gastronomického podniku a nespoléhat se na to, že náš nerezový stůl splňuje vše přesně tak, jak by splňovat měl.

Jaké druhy nerezových stolů máme?

Nerezovy stul jakožto základní pomůcku, je potřeba zvolit opravdu dobře, proto vám doporučujeme si pořádně přeměřit vaši kuchyni a pořádně si rozmyslet její rozložení budete chtít stůl s policemi na příslušenství, nebo přímo se skříní pro bližší přístup k vašemu gastronomickému vybavení? Plánujete mít regály? Kde budete skladovat potraviny? Požadujete aby váš stůl z potravinářské oceli měl i dřez? Takže zvolíte nerezový stůl s dřezem? Jak moc budete chtít investovat do vašeho vybavení? 

To jsou otázky, které si musíte zodpovědět ještě předtím než se pustíte do výběru a přesně musíte vědět jaké parametry by vaše stoly měli splňovat.  Co je ale jisté, že do tohoto vybavení bude stačit investovat pouze jednou a pořádně, protože tyto stoly vydrží věčnost.

Co dělat pokud nevím, jak chci mít poskládanou kuchyni?

Pokud patříte mezi jedince, kteří neví jak chtějí mít postavenou svou kuchyni nebo to víte, ale nemůžete sehnat přesně to vybavení, které chcete protože se v takových rozměrech jednoduše nevyrábí, tak se zaměřte na výběr u firem, které nabízejí vytvoření tohoto unikátního vybavení na mírů, udělají cenovou nabídku vaši kuchyně a vyslechnou si vaše potřeby. Rozptyl polic v regálech, netradiční rozměry stolů a další záležitosti jim nedělají žádný problém, ovšem tato varianta bude nákladnější. To ovšem neznamená, že nebude dobrá. Nerezové vybavení kuchyně vám vydrží věky a vy do toho nebudete již nikdy muset znovu investovat. Je to jedna z mála věcí, které v oboru gastronomie již nejdou moc posunout na novou úroveň. 

Tak co? Jakou variantu zvolíte? Bude to na zakázku nebo zatnete zuby a všechno si vybavíte sami?

 

Materiál nerezových regálů je plech o síle 1,25 mm. Ke složení nerez regálu naleznete v balení nerezové šroubky a nerezové matky, včetně nerezových úhelníků. Součástí balení jsou také nerezové patky pod stojiny, skrze tyto patky můžete regál přišroubovat k zemi. Regál dodáváme zabalený v kartonu, včetně návodu. Jedná se o velmi kvalitní český výrobek. Tyto nerezové regály jsou vhodné pro gastronomické provozy, pro nemocnice, pro laboratoře, pro kuchyně, pro restaurace, do zdravotnických zařízení, do ordinací.

 

výška regálu 120 cm (stojina je nedělená v jednom kuse)

rozměry hloubka x šířka regálu: 40 x 96 cm (čistý rozměr police je o 2 cm menší)

tloušťka police 3,5 cm

police lze libovolně našroubovat co 5 cm

nerezový regál je vyroben z materiálu NEREZ PLECH – tloušťka plechu 1,25 mm

počet polic 2

zatížení na polici do 100 kg

zatížení regálu do 200 kg

BALENÍ REGÁLU OBSAHUJE VŠE KE KOMPLETACI – ŠROUBKY, MATKY, ÚHELNÍKY, NÁVOD, STOJINY, POLICE, KOTEVNÍ PATKY

zboží dodáváme v demontovaném stavu s montážním návodem

 

Nerezový regálový systém poskytuje komplexní řešení skladování dle stále náročnějších evropských hygienických norem. Vysoká kvalita použité nerez oceli zajišťuje dlouhodobou funkci i v klimaticky nestabilních podmínkách, či chladírenských provozech. Jedná se o modulární stavebnicový systém, což znamená velmi snadnou, rychlou montáž a následnou možnost vlastního přenastavení.

 

Atraktivní design, víceúčelovost a univerzálnost umožňuje velmi široké spektrum využití dle moderních potřeb skladování.

 

Nosnou konstrukci tvoří rám z plných uzavřených nerezových profilů a pevné police z nerezového plechu, které jsou možné alternativně nahradit perforovanými policemi nebo roštovou policí, popř. vloženou plastovou roštovou výplní pro snadnou omyvatelnost.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *