Párečky, párečky, párečky

Jako tomu je v pohádce Anděl páně 2, tak i mi říkáme „Kdo i jeden spolyká, těžko už si odvyká“. Pravda. Proto bychom vám na toto téma sdělili pár informací. Víme jaké to je přijít na benzínku a mít možnost si dát krásně teplý párek v rohlíku. Velmi těžko se odolává. Zkuste tedy něco podobného i na vaše zákazníky. Napoprvé možná odolají, ale při druhé návštěvě, věřte nebo ne. Nezvládnou to.  

Opékače gastro

Při investici do takového opékače můžete počítat s 5000-15000 Kč. Žádná drahá věc podle toho například jak veliký si přejete aby váš nový opékač byl. Nejčastěji jsou pěti nebo šesti válečkové. My doporučujeme značku Roller Grill

Opékače gastro fungují tak, že nepotřebujete žádný tuk. Válečky se otáčejí a párky na nich se krásně opékají nebo ohřívají podle vašeho nastavení. Nejčastěji má každý váleček 125W, což je dostačující výkon k jejich práci. Důležité je, že vaše párky jsou stále připraveny na servírování. Ať se děje cokoliv. Čištění je velmi snadné protože se nám válečky pomalu otáčí a my je můžeme jednoduše umýt. Opékače zapnete snadno pomocí tlačítka ON/OFF a na kontrolním panelu můžete měnit teplotu. Každý ohřívač to bude mít trochu jinak. Můžeme například říct, že váš nový opékač bude mít 10 stupňů a každý stupeň zvýší teplotu stroje o 25 stupňů. Můžeme zvyšovat i snižovat rychlost otáčení. Pří větší teplotě je lepší, pokud máme otáčení rychlejší.

 

Jako poslední tip vám dáme to, že opékače gastro mají okolo 12KG, tak moc nepočítejte s tím, že je budte přenášet za chodu, opravdu není to vhodné. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *